Žemės spalvos, natūralios medžiagos ir moderniai interpretuoti etnografiniai motyvai – tai trys esminės šio projekto dizaino kryptys.
Užėjus į erdvę akys krypsta į milžiniškus sodus, kabančius daugiau nei 8 metrų aukščio erdvėje. Žvilgsnį atgaivina subtiliai suskambanti švelni spalvų gama, papildyta keliais ryškesniais akcentais.
Asketiška ir minimalistinė interjero stilistika neužgožia gamtos – būtent gamta erdvėje ir vaidina esminį vaidmenį, o dideli langai tarytum ištrina ribą tarp vidaus ir lauko.

Vilniaus senamiestyje, šalia Katedros aikštės, sukurto mėsos restorano „Protėviai“ interjeras alsuoja paslaptimi. Erdvėms dekoratyvumo suteikia masyvios medienos baldai, aksesuarai ir dekoro elementai. Vos užėjus į akis krenta 6 m. ilgio židinys, paryškinantis restorane gaminamo maisto idėją. Interjere gausu ne tik natūralaus medžio ir akmens detalių, bet ir istorinių užuominų.

Kolaboracija su „Viktorija Design“.

Realizacijos metai: 2023 m.
Plotas: 125 m2
Nuotraukos: Robertas Daskevičius

Stilingas, konceptualus, minimalistinis – nedidelis, tačiau atliepiantis visus modernaus miesto žmogaus poreikius. Natūralios medžiagos, kurias papildo nesenstančio dizaino baldai bei interjero detalės. Projekte gausu medienos paviršių ir plieninių detalių, kontrastuojančių su minkštais audiniais. Kontrastai sukuria vientisą ir nenuobodų miestietiško būsto jausmą.

Erdvė, kurioje gausu skirtingų tekstūrų ir plokštumų, tarytum paskęstančių dominuojančiuose tamsiai rudos ir samanų žalios atspalviuose. Tarpusavyje deranti neiššaukiančių spalvų gama paverčia šią erdvę namais arčiau gamtos. Vieta, kurioje pailsi ne tik kūnas, bet ir akys.

Kokybiškai, ergonomiškai, patogiai bei stilingai – toks buvo pagrindinis klientų noras. Taip gimė modernus, tačiau laikui nepavaldus tamsių tonų, žemės spalvų interjeras. Erdvėje gausu medžiagiškumo kontrastų: šilta mediena derinama su šaltai pilku akmeniu. Privati namų erdvė – miegamasis, vonios kambarys, drabužinė – sukuria prabangaus ir itin privataus butikinio viešbučio jausmą.

Nedidelis Vilniaus senamiestyje esantis butas, kuriame dera turtinga pastato istorija ir šiuolaikiniai sprendimai. Moderniai suprojektuotos buto funkcinės zonos išryškina senųjų erdvių grožį. Interjere gausu gipso lipdinių, išsaugotų senųjų plytų fragmentų – tai puikiai dera su modernia ir švaria forma.

Realizacijos metai: 2021 m.
Plotas: 35 m2
Nuotraukos: Dovaldė Butėnaitė

Modernus pabėgimas iš miesto. Funkcionalumas, stilius ir laukinė gamta viename. Kupolas skirtas tiems, kurie myli gamtą, tačiau nori ja džiaugtis patogiai ir stilingai. Kupolo interjeras kurtas stengiantis neužgožti gamtos grožio. Naudotos spalvos – sodrios, medžiagos – atkartojančios gamtoje sutinkamas tekstūras, parinktos pagal kupolą supančią aplinką.

Realizacijos metai: 2021 m.
Plotas: 50 m2
Nuotraukos: Lina Juskhe

Projektuojant nedidelės kvadratūros erdvę, svarbiausiu iššūkiu tampa tikslingas erdvių zonavimas. Modernus stilius, ramių žemės spalvų baldai ir kiek griežtesni interjero akcentai.

Realizacijos metai: 2021 m.
Plotas: 32 m2
Nuotraukos: Dovaldė Butėnaitė

Nedidelės kvadratūros butai tampa nemenku iššūkiu, stengiantis į mažą erdvę ergonomiškai ir estetiškai sutalpinti visus užsakovų poreikius. Šiame bute telpa atskira miegamojo zona, erdvus holas su didele spinta bei svetainė, apjungta su virtuvės zona. Interjeras modernus, neperkrautas – taip stengtasi sukurti erdvumo įspūdį.

Realizacijos metai: 2022 m.
Plotas: 32 m2
Nuotraukos: Rūta Stakšaitė